| nazwisko | DIN9021 Pralnik/pralnik ciężki |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| Nazwa | Podkładka DIN6916/podkładka zwykła |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| Nazwa | Podkładka DIN6916/podkładka zwykła |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| nazwisko | Podkładka F436/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | F436 pralka/Pomywacz konstrukcyjny ze stali |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| nazwisko | Podkładka konstrukcyjna |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Wielkość | M4-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | Ciężkie podkładki konstrukcyjne płaskie AS1252 |
| nazwisko | Podkładka konstrukcyjna AS1252 |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Wielkość | M4-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | Ciężkie podkładki konstrukcyjne płaskie AS1252 |
| nazwisko | F436M pralka/mywalka z cynkiem |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436M |
| Nazwa | F436 Podkładka ciężka |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | Podkładka F436/Podkładka ocynkowana ogniowo |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |