| Nazwa | Podkładka zwykła/Dacromet SAE |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4'' - 3'' |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| Nazwa | Podkładka DIN9021/Podkładka płaska |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| Nazwa | Podkładka DIN9021/Podkładka płaska |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| Nazwa | Sprzątacz USS/przątacz płaski |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Sprzątacz USS/przątacz płaski |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Podkładka SAE/podkładka płaska |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4'' - 3'' |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| Nazwa | Podkładka SAE/podkładka płaska |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4'' - 3'' |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| Nazwa | Podkładka F436M/Podkładka płaska |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436M |
| Nazwa | Sprzątacz USS/przątacz płaski |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| nazwisko | Utwardzona podkładka konstrukcyjna |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Wielkość | M4-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | Ciężkie podkładki konstrukcyjne płaskie AS1252 |