| nazwisko | F436 pralka/Pomywacz konstrukcyjny ze stali |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | DIN6916 Wymywacz z twardzieli stalowych |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| Nazwa | DIN6916 Wymywacz z twardzieli stalowych |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| Nazwa | Podkładka DIN6340/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M30 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6340 |
| Nazwa | Podkładka DIN9021/Podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| nazwisko | Podkładka USS/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4"-3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Podkładka USS/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4"-3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Podkładka USS/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4'' - 3'' |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Podkładka SAE/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| Nazwa | DIN9021 Pralnik/pralnik stalowy konstrukcyjny |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |