| Nazwa | DIN9021 Pralnik/pralnik stalowy konstrukcyjny |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| Nazwa | Sprzątacz statku powietrznego USS/przątacz konstrukcyjny ze stali |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4'' - 3'' |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Sprzątacz SAE/przątacz stalowy konstrukcyjny |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4'' - 3'' |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| Nazwa | Podkładka F436M/Podkładka ze stali konstrukcyjnej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436M |
| nazwisko | F436M Wymywarka stalowa konstrukcyjna |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436M |
| nazwisko | Podkładka DIN125A/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M3-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN125A |
| nazwisko | Podkładka DIN125A/podkładka ze stali hartowanej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M3-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN125A |
| nazwisko | Podkładka DIN125A/Podkładka ze stali konstrukcyjnej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M3-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN125A |
| nazwisko | Podkładka DIN125A/Podkładka ze stali konstrukcyjnej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M3-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN125A |
| nazwisko | Podkładka DIN125A/Podkładka ze stali konstrukcyjnej |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M3-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN125A |