| Nazwa | DIN9021 Sprzątacz/przątacz z cynkiem |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| Nazwa | DIN9021 Sprzątacz/przątacz z cynkiem |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M100 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN9021 |
| nazwisko | EN14399-6 Podkładka fazowana |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | EN14399-6 |
| nazwisko | Podkładka F436/Podkładka o dużej wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | Podkładka USS/Podkładka ocynkowana ogniowo |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| Nazwa | Podkładka DIN6916/podkładka zwykła |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| Nazwa | Sprzątacz SAE/sprzątacz o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| Nazwa | DIN6916 Pralnik/pralnik ciężki |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| Nazwa | Podkładka USS/Podkładka ocynkowana ogniowo |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| nazwisko | F436 Podkładka niestandardowa |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4"-4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |