| Nazwa | Podkładka USS/podkładka niestandardowa |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4"-3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | USS |
| nazwisko | Podkładka SAE/podkładka niestandardowa |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4"-3" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | SAE |
| nazwisko | Podkładka o wysokiej wytrzymałości F436 |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | DIN6916 Pralnik/pralnik z rozszczepieniem |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| Nazwa | Podkładka o wysokiej wytrzymałości F436 |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | F436 Podkładka niestandardowa |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4"-4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | F436 Podkładka ciężka |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |
| Nazwa | DIN 6340 Pralnik/pralnik galwanizowany na gorąco |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M6-M30 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6340 |
| Nazwa | DIN6916 Pralnik/pralnik o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | M12-M36 |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | DIN6916 |
| nazwisko | F436 Podkładka ciężka |
|---|---|
| Materiał | S45C/40CR |
| Wielkość | 1/4" - 4" |
| Skończ. | Zwykły/czarny/CYNK/HDG/Dacromet |
| Standardowy | F436 |